h1

Eta 5d to hoboness

June 11, 2018

 

Peale Jaagupi juurest tagasipöördumist, jätkuvalt pooliku Mount Gay rummipudeliga, mis väga mõnusasti muidu mahtus mu Fjallravenite G-1000 taskusse, jäin magama umbes siis kui väljas oli juba üpris valge ehk kella kolme paiku. Linnud röökisid juba uljalt. Lemmikaeg on jätkuvalt praegu, ei mäletagi millal viimati nii mõnus suve algus oli. Magada on küll natuke raske, kuna kardinaid pole, sestap pean oma käe varju kerra pugema, nagu kassipreili päeval magades teeb. Kellele ostsime ka jalutamiseks väikesed rakmed ja jalutusnööri, mille ees saime loomapoes hullult kiita, et ei lase tal omapead ringi kolada, kus autorattad ja mürgitatud söök võivad teda ohustada. Üllatavalt viisakalt võttis enda rakmesse seadmise omaks, kuigi kasutasime ka kavalat nippi, kus viisime ta süles õue uudistama ja alles siis toppisime talle asjad ümber.

Männikul käisime ka ka, kogu gängiga, kus vesi on jätkuvalt jäine. Loodame, et suve jooksul ikka tasapisi soojeneb veel. Eile tegin küll kiire karsummdi ja kohe välja. Ujumisekorrana läks kirja!

Loen ka KingKiller Chronicle esimest raamatut, mis on väga tore lugemine. Goodreadsi kommentaarid ütlevad küll, et olevat Ajaratta moodi natuke ja kolmas osa on veninud väljatulemisega, aga õnneks ma pole esimest lugenud ning kiiret ka ju pole. Peategelane on küll geeniusest tuulepea, nagu sellised ikka, mis vahetevahel ajab pead vangutama, aga õnneks mitte väga, erinevate olukordade kirjeldused on piisavalt haaravalt kirjeldatud, et oma “kellegil läheb halvasti” nägu teha või naeru turtsuda.

Viis päeva on jäänud töötamist veel.

Lisaks, fukken Cyberpunk 2077 trailer tuli välja, woop, woop!! Ammu pole millegi peale nii põnevil olnud.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: