h1

hässhtääg aasta pidu

July 10, 2017

Mu sünnipäev on 24 juuni. Sellega on alati see jama, et ilm on kehva, kõik on rämedalt pohmellis ja/või kuskil Eestimaa kaugeimas otsas. Proovi siis nii mingit peenet sünnipäevaolengut pidada. Seekord mõtlesin siis minna kohe nii, et võtame Rene ja Gregiku sabast, teeme koos mingi kräu. Leidsime ilusa koha, tegime valmis kutsed, plaani, fesari sündmuse. Ja siis umbes mitte keegi ei saanud tulla. Alternatiivplaaniks kujunes siis võtta niisama “neegrikamp” ning peenelt hoovis grillida, sest fukit, plaanid olid juba tehtud ja koha eest makstud. Lõppkokkuvõtteks tuli siiski kohale pisut üle 20 inimese. Aga millised inimesed!

Erudeeritud härrasmeestena oli meil plaan alustada vaikselt päeva peale õllega ning õhtul rummitünnil põhi alt ära lüüa, kuid läks pisut teisiti. Kõigepealt saabus Pronto, kes lajatas kesest lauda liitrise tekiilapudeli. Kogemustega härrasmeestena jätsime me selle sinna. Aga siis saabus üks teine härrasmees (juba ette ära longates, nagu tema puhul me sünnipäeval kombeks), lajatas lauda 5 hõbedast pitsi (reaalselt kullatud sisuga!) ning tekiilashot tuli. Nagu tekiilashotil kombeks, ei tulnud ta üksinda. Igal juhul läks pidu hullult käima, suht vara tõmmati tantsupõranda pöördesse, minul käristati seljas särk puruks, Brotchacho grillis ning _kõik_ tantsupleilistid mängiti ribadeks. Mõnel vennal oli täna hommikuni järelmõjud tunda. Ma olen ausalt öeldes siiralt üllatunud ning rahul, et nii vahva pidu kokku tuli.

Enne tõsisemat keevitamist käisime SUP (Standup paddle boarding) laudadega veel sõitmas ning niisama järes solberdamas. Ilmaga vedas ka hämmastavalt, kuigi valitud toimumiskohas oli ka mõnusalt suur saal, kuhu oleks saanud kõik varju vedada. Igal juhul oman nüüd päevitust.

Fännid nõuavad juba järge.

2 comments

  1. Nhuuuuks.


  2. just! kahetse! samas, pulm ikkagi 🙂Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: