h1

Rattamatk 2011 Päev Uno

July 13, 2011

Kätte jõudis siis see päev, mil me kogu oma matkavarustuse ja rattad kokku pakkisime, autodele vedasime ning rattamatka alustasime. Peale seda, kui meil oli iga viimnegi asi peale vinnatud ja tegime veel viimase poepeatuse linnapiiril, hakkas vihma sadama. Hea enne. Järgmine “pirn” tuli kohe, kui teised poest tagasi tulid. Nimelt otsustas mu auto, et ei viitsi enam käivituda. Veel parem enne. Õnneks oli vana hea kondimootor abiks ja me saime riisiraketi käima lükata. Haapsallu saabudes oli ilm natuke parem, kasutasime Sippo külalislahkust alatult ära ja lükkasime to hoovis väntamisvarustuse selga.

Saime endale ka oranzid matkasärgid, mille peal kirjas erinevad ametid. Minu oma oli “Tulejumal”. Võtsin selle rolli paremaks täitmiseks Rane kirvekese enda hoole alla. Lisaks oli meil Matkajuht, Mehhaanik, Optimist, Meedik ja Peakokk (main kok). Haapsalust praamile sõit oli mõnus ja allamäge. Rullusime järjekorrast vilistades mööda otse laevale. Hiiumaale jõudes tutvusime kohe esimene päev erinevas suuruses kividega. Eriti õnnelik nende üle oli Gregik.

Maandusime see öö isegi tsiviliseeritud kombel ööbima Käinasse, katuse alla, olles ära näinud veel mõned kivid ja põgusalt Suuremõisa lossi. Elu oli nagu hernes.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: