h1

X-Dream Roosta

September 6, 2010

Üldiselt läks väga hästi. Preili küll oli niivõrd tõbine, et pool aega kippus tal pilt eest ära minema, kuid siiski läks väga hästi. Massistart alguses oli päris tihe, lahkusime viimaste hulgas, kuna meie kaart oli stardipunktist päris kaugel. Peale kolme lühikest jalgsipunkti kargasime ratta selga ja sõidsime jupi maad järgmisse vahetusalasse. Seal panime paika kenasti marsruudi, vudisime jala kõik punktid ära. Orienteerumine oli meil laitmatu, kõik punktid tulid kergelt ja loogiliselt, kuid tempo natuke võimetest madalam. Siis panime uuesti ratta selga ja rallisime kanuuetapi poole. Mingi hetk käis Ghil rõõmsalt käna ja lõi oma põlve ära, nii et lõpus oli meil kaks poolvigast meeskonnas. Kanuuetapi eel oli paar punkti, mis oli vaja jala ka võtta, otseloomulikult paiknesid need meres, et kogu meeskond ikka koos märjaks saaks. Sadakond meetrit ülepõlve vees kahlata oli päris mõnus jalalihastele. Peale seda tuli veel kanuu üle rannaliiva vette tarida, kuid kanuus endas oli väga mõnus, laine kiigutas, päike soojandas mõnusasti. Tegin natuke Kalevipoega punktide juures, hüpates üle parda vette ja tarides paadi kivide taha, lainete eest varju. Üks punkt oli eriti eemal rannast, seal oli ka tore lainetus, mis kanuusid omavahel ja vastu kive peksis. Ma samal ajal turnisin kivi peal ja proovisin mitte libiseda. Peale kanuud oli päris humooriline tunne jälle sadulasse istuda, kuna jalad olid mul pisut külmunud. Vett täis tossud tundusid ka mitu kilo raskemad olevat. Sellele vaatamata saabusime (jällegi kordagi kaardilt ja rajalt eksimata) kenasti lõpp-punkti, kus oli lisaülesanedks minigolfi raja läbimine. Eneselegi ootamatult avastasin endas minigolfiproffi ja lõin nelja löögiga palli auku. Sprint veel finišisse ja oligi kõik:

Koht/Tiim/Aeg: 102/Snail Racing Team/3:53.35

Saavutasime oma eesmärgi läbida rada vähem kui nelja tunniga. Järgmine kord murrame ehk ka 100 koha piiri. Ilmaga vedas kohutavalt, ainult kerge pilvisus oli ja muda praktiliselt polnud.

Et ikka sündmus täiega ekstreemne oleks, sõitsime veel lahkudes vastu puud ka. Ghili auto parem esitiib on täitsa segi. Õnneks olime teipimises kogenud ja kleepisime kõik vajalikud jupid kinni, saades tänu sellele ka õhtuks koju.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: